Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 380 Жылы |
| Орнату | үстел үсті |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм), 600х400 |
| Басқару панелі | электрондық |
| Автоматты жуу | Иә |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 10.4 кВТ |
| Ені | 1035 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 108.2 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
Қаптама
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 1242х1020х1020 мм |
| Салмақ | 129.84 келі |
Сипаттамасы
Бу конвектоматы Tecnoeka MKF 616 TS Millennial Touch Screen сериясы қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Жаңа сенсорлық интерфейс:
- 7-дюймдік сенсорлы түсті дисплей және айналдыру және басу функциялары бар тұтқа
- Ең жиі қолданылатын рецепттерді жылдам басқарыңыз
- Бағдарламаланатын қосу кідірісі 24 сағатқа дейін
- бағдарламаланатын 500 рецепт
- 42 тіл
- жұмыстың 5 жылдамдығының бірін таңдау мүмкіндігі бар 2 қайтымды желдеткіш
- Бу берудің 10 деңгейімен инжекторлы бу суландыру
- GN1/1 және 600х400 әмбебап бағыттағыштары
- Көп нүктелі термосенсор
- HACCP бағдарламасын басқару
- Delta T температурасымен пісіруді басқару
- Бағдарламаланатын камераны алдын ала қыздыру
- Дайындау режимдері:
- Жартылай статикалық режимде дайындау
- Жылдам пісіру режимі
- Көп деңгейлі дайындау режимі - ыдыстарды бір уақытта бірдей ылғалдылық деңгейінде және температурада, бірақ әртүрлі пісіру уақыттарымен пісіруге мүмкіндік береді.
- пісіру процесін саралауға мүмкіндік беретін әрбір пісіру циклі үшін 10 қадам
- Патенттелген Airflowlogic™ технологиясы - толығымен жаңартылған конструкциялы картерлердің және пеш ішіндегі ауаның рециркуляциясын мұқият зерделеудің арқасында пештің барлық аймақтарында біркелкі пісірудің тамаша нәтижелеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді
- Патенттелген Humilogic™ жүйесі - жоғары сапалы бумен пісіру және қуат тұтынуды айтарлықтай азайту үшін жұмыс камерасында ылғалдылықтың жоғары деңгейіне қол жеткізуді қамтамасыз ететін жұмыс дөңгелегінің артқы жағына тікелей су беру жүйесі
- Патенттелген Drylogic™ жұмыс камерасының жылдам кептіру жүйесі - жұмыс камерасындағы ылғалдылықты азайту үшін бөлмеден ауаны пешке енгізуге негізделген; белгілі бір параметрлерді бақылау алгоритмі арқылы пеш ылғалдылықты толығымен басқара алады
- Инновациялық салқындату жүйесі
- Жуудың жаңа сериялық жүйесі:
- L1 ECO
- L2 Қалыпты
- L3 Қарқынды
- R Шаю
- Микробағдарламаны, ылғалдылықты бақылау бағдарламалық құралын, рецепттер жинағын және техникалық құжаттаманы және нұсқаулықтарды жаңарту үшін Wi-Fi желісіне қосылу мүмкіндігі
- Жасырын топсалары және айқаспалы жабылатын тұтқасы бар есік
- Түбі штампталған және жиектері толығымен дөңгеленген жұмыс камерасы
- Есікті 60°, 90°, 120° және 180° ашық күйде құлыптау мүмкіндігі
- Тазалауды жеңілдету үшін алынбалы бүйірлік торлар
- Минималистік және ықшам талғампаз дизайн
- IPX4 судан қорғау
- СБ сертификаттау талаптарына толық сәйкес келеді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- EKKD ұстағышы бар душ құрылғысының жинағы
- Шылым шегетін құрылғы MKAF
- EKFCA белсенді көміртегіге арналған сүзгі
- RCA белсенді көміртегі сүзгісі үшін заряд
- Жуғыш зат және шайғыш зат MKDET (12 кг)
- Су жұмсартқыш KAF (8 л)
- Суды тазартуға арналған сүзгіш картридж KCA
- КТА суды тазарту картриджіне арналған қосқыш басы
- Майды жинауға арналған таба EKT64RG
- Millennial TS пештерін бірінші рет орнатуға арналған жинақ
- Пештерді бір-бірінің үстіне орнатуға арналған жинақ
- 600х400 мм және GN 1/1 табаларға арналған қос бүйірлік тіректер
- Конденсациялық созу MKKC 610 S
- Жылу шкафы MKLM 1064
- Табаларға арналған бағыттағыштары бар үстел-тұғыр
- Пештерді бір-бірінің үстіне қоюға арналған үстел-тұғыр
- Алюминий таба KT9P/A
- Перфорацияланған алюминийден жасалған таба KTF8P/A
- Перфорацияланған алюминийден жасалған толқынды табақ KTF9P
- Тефлонмен қапталған толқынды перфорацияланған алюминий пісіру парағы KTF9PT
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминий науа KTF8PT/A
- Азық-түлікке арналған алюминий пластина KPP64
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Бу конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.4 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1035 мм |
| Жалпы ені | 850 мм |
| Жалпы биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 108.2 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 2 433 060 ₸


