Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 380 Жылы |
| Орнату | үстел үсті |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм), 600х400 |
| Басқару панелі | электрондық |
| Автоматты жуу | Иә |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 17 кВТ |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 1035 мм |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140.4 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
Бу конвектоматы Tecnoeka MKF 1016 TS Millennial Touch Screen Bakery & Pastry сериясы қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Жаңа сенсорлық интерфейс:
- Жылжыту және басу функциялары бар сенсорлық түсті TFT-дисплей және тұтқа
- Ең жиі қолданылатын рецепттерді жылдам басқарыңыз
- Пеш панелінен керек-жарақтарды басқару
- Бағдарламаланатын қосу кідірісі 24 сағатқа дейін
- бағдарламаланатын 500 рецепт
- 42 тіл
- 5 жұмыс жылдамдығының бірін таңдау мүмкіндігі бар 3 қайтымды желдеткіш
- Инжекторлық бумен ылғалдандыру
- Көп нүктелі термосенсор
- Әмбебап бағыттағыштар
- HACCP бағдарламасын басқару
- Вакуумда пісіруді басқару және Delta T
- Дайындау режимдері:
- Жартылай статикалық режимде дайындау
- Жылдам пісіру режимі
- Көп деңгейлі дайындау режимі - ыдыстарды бір уақытта бірдей ылғалдылық деңгейінде және температурада, бірақ әртүрлі пісіру уақыттарымен пісіруге мүмкіндік береді.
- пісіру процесін саралауға мүмкіндік беретін әрбір пісіру циклі үшін 10 қадам
- Патенттелген Airflowlogic™ технологиясы - толығымен жаңартылған конструкциялы картерлердің және пеш ішіндегі ауаның рециркуляциясын мұқият зерделеудің арқасында пештің барлық аймақтарында біркелкі пісірудің тамаша нәтижелеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді
- Патенттелген Humilogic™ жүйесі - жоғары сапалы бумен пісіру және қуат тұтынуды айтарлықтай азайту үшін жұмыс камерасында ылғалдылықтың жоғары деңгейіне қол жеткізуді қамтамасыз ететін жұмыс дөңгелегінің артқы жағына тікелей су беру жүйесі
- Патенттелген Drylogic™ жұмыс камерасының жылдам кептіру жүйесі - жұмыс камерасындағы ылғалдылықты азайту үшін бөлмеден ауаны пешке енгізуге негізделген; белгілі бір параметрлерді бақылау алгоритмі арқылы пеш ылғалдылықты толығымен басқара алады
- Инновациялық салқындату жүйесі
- Жуудың жаңа сериялық жүйесі:
- L1 ECO
- L2 Қалыпты
- L3 Қарқынды
- R Шаю
- Жуғыш зат және шайғыш зат бір сұйық затта
- Суды тұтыну 30%-ға аз
- Микробағдарламаны, ылғалдылықты бақылау бағдарламалық құралын, рецепттер жинағын және техникалық құжаттаманы және нұсқаулықтарды жаңарту үшін Wi-Fi желісіне қосылу мүмкіндігі
- Түбі штампталған және жиектері толығымен дөңгеленген жұмыс камерасы
- Топсалары жасырылған және көлденең жабылатын тұтқасы бар қайтымды есік
- Есікті 60°, 90°, 120° және 180° ашық күйде құлыптау мүмкіндігі
- Қуатты тұтынуды азайту үшін ішкі жылу шағылыстыратын есік әйнегі - ашылатын және тазалау оңай
- Тазалауды жеңілдету үшін алынбалы қаңылтыр бүйірлік тіректер
- Реттелетін аяқтар
- Минималистік және ықшам талғампаз дизайн
- IPX5 судан қорғау
- СБ сертификаттау талаптарына толық сәйкес келеді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- EKKD ұстағышы бар душ құрылғысының жинағы
- Вакуумда пісіруге арналған термощуп MKSSCSV
- Термо сезгішке арналған ұстағыш MKSSC/A
- Шылым шегетін құрылғы MKAF
- EKFCA белсенді көміртегіге арналған сүзгі
- RCA белсенді көміртегі сүзгісі үшін заряд
- Жуғыш зат және шайғыш зат MKDET (12 кг)
- Су жұмсартқыш KAF (8 л)
- Суды тазартуға арналған сүзгіш картридж KCA
- КТА суды тазарту картриджіне арналған қосқыш басы
- Майды жинауға арналған таба EKT64RG
- Millennial TS MKKPI пештерін бірінші рет орнатуға арналған жинақ (ықшам емес)
- Пештерді бір-біріне орнатуға арналған жинақ MKS 64 (Н - 55 мм)
- 600х400 мм және GN 1/1 табаларға арналған қос бүйірлік тіректер MKSBX1016
- Конденсациялық созу MKKC 610 S
- Жылу шкафы MKLM 1064
- Табаларға арналған бағыттағыштары бар MKTS 64 тұғырлы үстел
- Пештерді бір-бірінің үстіне қоюға арналған MKT 64 D тұғырлы үстел
- Алюминий таба KT9P/A
- Перфорацияланған алюминийден жасалған таба KTF8P/A
- Перфорацияланған алюминийден жасалған толқынды табақ KTF9P
- Тефлонмен қапталған толқынды перфорацияланған алюминий пісіру парағы KTF9PT
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминий науа KTF8PT/A
- Азық-түлікке арналған алюминий пластина KPP64
- Хромдалған тор KG9P
- Гриль торы KG9PX
- Бес қатарлы тор KG5CPX
- Балапандарды тігінен пісіруге арналған болат тор KGP64/A
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Бу конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 17 кВт |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 850 мм |
| Жалпы ені | 1035 мм |
| Жалпы биіктігі | 1130 мм |
| Салмақ | 140.4 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 3 378 950 ₸


