Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 380 Жылы |
| Орнату | едендік |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 66 мм |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Басқару панелі | электрондық |
| Автоматты жуу | Иә |
| Термоқаптама | бөлек сатып алынады |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 31 кВТ |
| Ені | 930 мм |
| Тереңдігі | 1035 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 247.2 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
Бу конвектоматы Tecnoeka MKF 2011 BM Millennial Black Mask Cooking сериясы қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель сенсорлық басқару панелімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне термосенсор және жылжымалы арба кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа айналымын жақсарту үшін оңтайлы конструкция
- 3 желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Жартылай статикалық жағдай
- Буды ылғалдандыру түрі: инжектор
- HACCP функциясы орындалатын дайындықтардың жұмыс деректерін жазуға арналған
- Термосенсормен пісіру
- Жартылай статикалық пісіру
- 10 қадамнан тұратын 100 бағдарлама
- 40 алдын ала орнатылған рецепттер
- Жаңа рецепттерді сақтау мүмкіндігі
- USB-қосқыш
- Жасырын топсалары бар эргономикалық есік
- Минималистік және ықшам талғампаз дизайн
- Қорғау түрі: IPX4
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1146х1260х2090 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Термокерн
- EKKD ұстағышы бар душ құрылғысының жинағы
- Бір нүктелі термосенсор MKSCMO
- Шылым шегетін құрылғы MKAF
- Май жинағыш MKCG
- EKFCA белсенді көміртегіге арналған сүзгі
- RCA белсенді көміртегі сүзгісі үшін заряд
- Жуғыш зат және шайғыш зат MKDET (12 кг)
- Су жұмсартқыш KAF (8 л)
- Суды тазартуға арналған сүзгіш картридж KCA
- КТА суды тазарту картриджіне арналған қосқыш басы
- Майды жинауға арналған таба MKT11RG
- Millennial BM және S MKKPI-BMS пештерін бірінші рет орнатуға арналған жинақ (ықшам емес)
- Пештерді бір-біріне орнатуға арналған жинақ MKS 11 (Н - 55 мм)
- Пештерді бірінің үстіне бірін орнатуға арналған жинақ MKST 711 (Н - 180 мм)
- Конденсациялық тартпа MKKC 711
- Жылу шкафы MKM 1211
- Табаларға арналған бағыттағыштары бар MKTS 11 тұғырлы үстел
- Жабық үстел-тұғыр MKTPL
- Пештерді бір-бірінің үстіне қоюға арналған MKT 11 D үстел-тұғыры
- Болат табақ KT9G
- Болат перфорацияланған таба KFT9G
- EKTF11 тот баспайтын болаттан жасалған перфорацияланған тауық еті табасы
- Жабыспайтын жабыны бар тегіс алюминий пластина KPGL11A
- KPGR11A жабыспайтын гофрленген алюминий пластина
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминий науа EKTF11PT/A
- Хромдалған тор KG9G
- Гриль торы KG9GX
- Балапандарды тігінен пісіруге арналған болат тор KGP
- Қабырғаларды дайындауға арналған сөре KGC075
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 31 кВт |
| Желдеткіштер саны | 4 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 930 мм |
| Жалпы ені | 1035 мм |
| Жалпы биіктігі | 1900 мм |
| Салмақ | 247.2 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 66 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 5 480 960 ₸


