Негізгі сипаттамалары:
| Түрі | ағынды |
| Көлем | 15 л |
| Су құбырына қосу | Иә |
| Су деңгейінің индикаторы | Жоқ |
| Өнімділік | 30 л/сағ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
Қаптама:
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 400х240х650 мм |
| Салмақ | 10 келі |
Сипаттамасы
Су қайнатқыш GY-20L қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту, содан кейін оны белгіленген температурада ұстау үшін қолданылады. Модель жылыту индикаторымен, су деңгейі мен температурасын автоматты басқарумен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан 201, резервуар тот баспайтын болаттан 304, су беру тұтқасы пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Жабдық түрі | Ағын |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жұмыс режимі | Қайнау/температураны сақтау |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Қайнаған судың максималды өнімділігі | 30 л/сағ |
| Ерекшеліктері | Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Термореттегіш |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат | 3 кВт |
| Кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Көлемі | 10 л |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Салмақ | 8.5 кг |
- Бағасы: 55 000 ₸







