Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Конвекциялық пеш GDR-10E тамақ өнімдерінің кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Бу конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Таймер, Артқы жарық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 710 мм |
| Жалпы ені | 930 мм |
| Жалпы биіктігі | 1280 мм |
| Салмақ | 119 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Конвекция+бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 5 град. |
- Бағасы: 1 215 990 ₸








