Негізгі сипаттамалары
Өнімділік 220 кг/сағ
Полу унгер пышақ пен тор жинағы
Кері Жоқ
Кернеуі 220 В
Қуаты 1.1 кВт
Nerg корпусының материалы. Болат
Ет тартқыш бөлігінің материалы. Болат
Ені 490 мм
Тереңдігі 340 мм
Биіктігі 435 мм
Салмағы 25 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
KY-22L ет тартқышы фарш өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус, ет қабылдағыш, мойын және шнек тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кесу жүйесі: (1 тор және 1 пышақ)
- Ұсынылатын жұмыс режимі: 10 мин. Жұмыс / 15 мин. тоқтату
Қосымша сипаттамалар:
Өнімділік:
- Сиыр еті: 1,8 кг/мин дейін.
- Құс: 3 кг/мин дейін.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 220 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Салмақ | 25 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 340 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 126 990 ₸









