Негізгі сипаттамалары
Өнімділік 220 кг/сағ
Полу унгер пышақ пен тор жинағы
Кері Жоқ
Кернеуі 220 В
Қуаты 2.0 а.к.
Nerg корпусының материалы. Болат
Ет тартқыш бөлігінің материалы. Дуралумин
Ені 350 мм
Тереңдігі 450 мм
Биіктігі 700 мм
Салмағы 45 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
ZY-22L ет тартқышы фарш өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус, ет қабылдағыш, мойын және шнек жасалған дуралумин.
Ерекшеліктері:
- Кесу жүйесі: (1 тор және 1 пышақ)
- Ұсынылатын жұмыс режимі: 10 мин. Жұмыс / 15 мин. тоқтату
Қосымша сипаттамалар:
Өнімділік:
- Сиыр еті: 1,8 кг/мин дейін.
- Құс: 3 кг/мин дейін.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 160 кг |
| Максималды өнімділік | 300 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 Вт |
| Салмақ | 45 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 144 990 ₸









