Негізгі сипаттамалары
Өнімділік 350 кг/сағ
Полу унгер пышақ пен тор жинағы
Кері айналу Бар
Кернеуі 380 В
Қуаты 2,2 кВт
Nerg корпусының материалы. Болат
Ет тартқыш бөлігінің материалы. Дуралумин
Ені 260 мм
Тереңдігі 450 мм
Биіктігі 550 мм
Салмағы 49 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
32CF ет тартқышы фарш өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус, ет қабылдағыш, мойын және шнек жасалған дуралумин.
Жинақтау:
- 2 пышақ
- 2 тор: 6 және 8 мм
- Итергіш
- Купатница
Ерекшеліктері:
- Ұсынылатын жұмыс режимі: 30 мин. Жұмыс / 15 мин. тоқтату
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш жартылай унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 350 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.2 Вт |
| Салмақ | 49 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 235 990 ₸






