Негізгі сипаттамалары
Өнімділік 350 кг / сағ
Пышақтар мен торлар жиынтығы классикалық
Тор тесіктерінің диаметрі 6 мм, 8 мм
Кернеуі 220 В
Қуаты 2.2 кВт
Nerg корпусының материалы. Болат
Ет тартқыш бөлігінің материалы. Болат
Ені 530 мм
Тереңдігі 240 мм
Биіктігі 480 мм
Өндіріс елі Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 580*270*415 мм
Салмағы 31 кг
Сипаттама
RYH-35A ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тартылған ет алуға арналған. Ет тартқыш бөлігі жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізілімге жүк тиеу науасы, тот баспайтын болаттан жасалған пышақ пен торлар, купатница және итергіш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кесу жүйесі: Enterprise
- Кішкене текшелерге кесілген сиыр еті мен мұздатылған етті өңдей алады (ет температурасы - 4°C-тан төмен болмауы керек)
- Автоматты майлау жүйесі
- Айналым жылдамдығы: 220 айн / мин
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Максималды өнімділік | 350 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 220 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Салмақ | 30 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Ені | 240 мм |
| Биіктігі | 480 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Тордың диаметрі | 8 мм |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 225 990 ₸







