Негізгі сипаттамалары
Өнімділік 250 кг / сағ
Пышақтар мен торлар жиынтығы классикалық
Тор тесіктерінің диаметрі 6 мм, 8 мм
Кері Иә
Кернеуі 220 В
Қуаты 1.1 кВт
Nerg корпусының материалы. Болат
Ет тартқыш бөлігінің материалы. Болат
Ені 170 мм
Тереңдігі 450 мм
Биіктігі 330 мм
Салмағы (қаптамасыз) 27.5 кг
Өндіріс елі Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 250x500x400 мм
Салмағы 32 кг
Сипаттама
Ky 22 A ет тартқышы ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында котлет массасын қайта ұнтақтауға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген беріліс жүйесімен басқарылады. Модель Enterprise кесу жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тот баспайтын болаттан жасалған науа.
Жеткізу жинағына тиеу науасы, итергіш, 2 пышақ, 2 тор кіреді.
Жинақтау:
- 2 пышақ
2 тор: 6 және 8 мм
Итергіш
Ерекшеліктері:
- Ұсынылатын жұмыс режимі: 30 мин. Жұмыс / 15 мин. тоқтату
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Тамақ өнеркәсібі, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 250 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 170 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Салмақ | 27.5 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 190 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 169 990 ₸








