Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Гриль түрі карусель
Тауықтар саны 12
Қосылу электр
Электр қуаты 7,5 кВт
Кернеуі 220 В
Ені 670 мм
Тереңдігі 580 мм
Биіктігі 1450 мм
Салмағы (қаптамасыз) 85 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
CG-206 карусель түріндегі тауық грильі тамақтандыру және сауда орындарында тұтас құс т, сондай-ақ тауықтың аяқтарын, кеудесін және соған ұқсас өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель құбырлы типтегі электр жылытқыштарымен (жылытқыштармен) электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, әйнек ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізілімге 12 вертелов.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыштары бар термостаттар арқылы қыздыру элементтерінің температурасын тәуелсіз реттеу
- Қыздыру элементтерінің саны: 3
- Гриль түрі тік
- Берілген Температураны автоматты басқару
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бесік жыры түріндегі Жарық қосқышы мен түймесі
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Жылдам қыздыру
- Алынбалы май жинау науасы
- Процесті визуалды бақылау және өнімді көрсету үшін мөлдір шолу әйнегі
- Үнемді қуат тұтыну
- Оңай тасымалдау үшін дөңгелектер
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық стильді дизайн
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| гриль жабдықтарының түрі | Тауық грилі |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қыздыру элементі | ТЭҚ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат | 7.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 580 мм |
| Биіктігі | 1450 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 285 990 ₸










