Негізгі сипаттамалары
Жылыту аймақтарының саны 2
Қуыру бетінің материалы шойын
Жоғарғы бетінің құрылымы гофрленген
Төменгі бетінің құрылымы гофрленген
Жоғарғы жұмыс бетінің өлшемі 480x280 мм
Төменгі жұмыс бетінің өлшемі 480x280 мм
Температура режимі 50 ден 300 °C қа дейін
Кернеуі 220 В
Қуаты 2.5 кВт
Ені 520 мм
Тереңдігі 390 мм
Биіктігі 280 мм
Салмағы (қаптамасыз) 25 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
CG-500 байланыс грильі ет, құс еті, балық, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ стейктер, шұжықтар, гамбургерлер, ыстық бутербродтар мен донерлерді тамақтандыру және сауда орындарында пісіруге арналған. Модель басқарылатын термостатпен, электромеханикалық басқару панелімен, кіріктірілген индикатормен, алдын ала қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тұтқалары ыстыққа төзімді материалдан, қуыру беттері шойыннан жасалған және эмальданған жабыны бар.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы гриль ыстыққа төзімді тұтқаның көмегімен көтеріледі
- Желдеткіш саңылаулар грильді қызып кетуден қорғайды
- Резеңке аяқтар өнімнің тұрақтылығын қамтамасыз етеді
- Төменгі грильдің артқы және бүйір жақтары, сондай-ақ тамшы науасы тазалауды жеңілдетеді
- Жоғары қуатты қыздыру элементтерінің арқасында жоғары қыздыру жылдамдығы
- Термостаттың көмегімен температураны үздіксіз реттеу мүмкіндігі
- Күтім мен тазалаудың қарапайымдылығы
- Беріктік пен беріктік
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| гриль жабдықтарының түрі | Байланыс грилі |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қыздыру элементі | ТЭҚ |
| Жұмыс беттерінің саны | 2 |
| Материал | Шойын |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат | 2.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 390 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Салмақ | 25 кг |
- Бағасы: 97 400 ₸







