Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы BBO5E-B конвекциялық пеші гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Бу конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5.2 кВт |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Таймер, Артқы жарық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 750 мм |
| Жалпы ені | 750 мм |
| Жалпы биіктігі | 620 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Тереңдігі | 2.5 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 350 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
- Бағасы: 675 990 ₸






