Негізгі сипаттамалары
Қызмет көрсету түрі
Деңгейлер саны 2
Ені 830 мм
Тереңдігі 450 мм
Биіктігі 720 (900) мм
Салмағы (қаптамасыз) 11.5 кг
Өндіруші ел Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 850x470x200 мм
Салмағы 12.5 кг
Сипаттама
Қызмет көрсететін арба тамақ, тамақтану және сауда кәсіпорындарында, қонақ үйлерде, қонақүйлерде және ауруханаларда дайын тағамдарды, дәрі-дәрмектерді, аспаптар мен табақтарды тасымалдауға арналған. Модель 2 сөремен және 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың біреуінде тығыны бар. Жақтау тот баспайтын болаттан жасалған 20х20 мм шаршы қималы 2 құбырдан, сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреге: 40кг
- Бір арбаға: 80 кг
- Сөренің тереңдігі: 10 мм
- Доңғалақ диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 80 кг |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 100 мм |
| Салмақ | 11.5 кг |
- Бағасы: 36 105 ₸




