Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Қызмет көрсету түрі
Деңгейлер саны 3
Ені 850 мм
Тереңдігі 480 мм
Биіктігі 880 мм
Салмағы (қаптамасыз) 14.5 кг
Өндіруші ел Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 860x450x150 мм
Салмағы 16 кг
Сипаттама
Ton-3 қызмет көрсететін арба тамақтандыру және сауда орындарында қызмет көрсететін тағамдарды, сусындар мен ыдыстарды көрсетуге және тасымалдауға арналған. Модельде 3 сөре және 4 айналмалы доңғалақ бар. Жақтау тот баспайтын болаттан жасалған 2 дөңгелек құбырдан, сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреде: 40 кг
- Бір арбаға: 120 кг
- Сөрелердің тереңдігі: 10 мм
- Доңғалақ диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 120 кг |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 100 мм |
| Салмақ | 14.5 кг |
- Бағасы: 44 190 ₸





