Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | платформалық |
| Құрылым | ашық |
| Мақсаты | өндірістік, қоймалық, өнімдерге арналған |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Платформа | тұтас |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Биіктігі | 170(850) мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Өндіруші ел | Кытай |
Сипаттамасы
Жүк арбасы азық-түлік және сауда кәсіпорындарында үлкен көлемді ауыр заттар мен өнімдерді жылжытуға арналған. Модель 4 дөңгелекпен жабдықталған, оның 2-і айналмалы. Дәнекерленген жақтау тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі (еденнен): 170 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| құрылым түрі бойынша | Бөлінбейтін |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 300 кг |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 100 мм |
| Салмақ | 29 кг |
- Бағасы: 48 690 ₸




