Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Температура режимі 0 ден 7 °C қа дейін
Көлемі 850 л
Статикалық салқындату
Кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысы
Орындау есіктер саңырау
Кернеуі 220 В
Қуат тұтыну 6,7 кВт/сағ
Ені 1200 мм
Тереңдігі 700 мм
Биіктігі 2000 мм
Салмағы (қаптамасыз) 95 кг
Түсі сұр
Өндіріс елі Қытай
Орау:
- Орындар саны 1
- Өлшемдері 1250x750x2150 мм
- Салмағы 115 кг
Сипаттама
E4-a тоңазытқыш шкафы тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды азық-түлік және сауда орындарында салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған тот баспайтын болаттан, сөре торлары болат сымнан жасалған.
Шкаф 3 санаттағы Климаттық дизайнда жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55% - ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ауаның ылғалдылығы 80% - дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақау емес.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Еріту әдісі: табиғи жылу ағындары
- Есіктер бұралмалы
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 800 л
- Сөрелер саны: 8
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Ендірілген техника | Жоқ |
| Камералар саны | 2 |
| Жалпы көлемі | 800 л |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Компрессорлар саны | 2 |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | статикалық |
| Мұздатқышты жібіту | қолмен |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | Температура индикаторы |
| Тоңазытқыш типі | екі камералы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Есіктер саны | 4 |
| Мұздатқыштағы ең төменгі температура | 0 град. |
| Қолданылатын тоңазыту агенті | R600a (изобутан) |
| Корпусты жабу | тот баспайтын болат |
| Температура индикаторы | Иә |
| Қайта ілінетін есіктер | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Салмақ | 95 кг |
- Бағасы: 390 990 ₸






