Негізгі сипаттамалары
Құрылғының орналасуы оң жақта
Орташа температура Иа
Температура режимі -20 -ден +10 °С-қа дейін
Көлемі 200+200л
Жұмыс беті нерж. Болат
Есіктер саны 2
Борты жоқ үстел үсті
Кернеуі 220 В
Қуаты 1,78 кВт/24 сағат
Ені 1800 мм
Тереңдігі 800 мм
Биіктігі 800 мм
Салмағы (қаптамасыз) 61 кг
Өндіріс елі Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 1900x900x900 мм
Салмағы 70 кг
Сипаттама
HZGZT-18/8L тоңазытқыш-мұздатқыш үстелі қамырды жайып, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге болатын жұмыс бетінен және тамақ, тамақтану және сауда кәсіпорындарында өнімдерді, өңделген тағамдарды, балмұздақтар мен сусындарды мұздатуға, салқындатуға және сақтауға арналған камерадан тұрады. Модель 2 сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Ішкі көлем температурасының сандық көрсеткіші
- Еденнің біркелкі компенсстігін өтеу үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Кеңістікті оңтайландыру үшін бетіне біріктірілген тұтқалар
- Беттерді тазалау және дезинфекциялаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -19 град. |
| Климаттық класс | N, SN, ST |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды ылғалдылық | 60 % |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1780 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 61 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 400 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
- Бағасы: 275 990 ₸






