Негізгі сипаттамалары
Құрылғының орналасуы оң жақта
Орташа Температура Иә
Температура режимі 0-ден +7 °С-қа дейін
Жалпы көлемі 420 л
Жұмыс беті Нерж.Болат
Есіктер саны 2
Кернеуі 220 В
Қуаты 1,78 кВт/24сағ
Ені 1800 мм
Тереңдігі 800 мм
Биіктігі 1000 мм
Салмағы 115 кг
Өндіріс елі Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 1900x900x1100 мм
Салмағы 125 кг
Сипаттама
Тоңазытқыш үстелі тамақ дайындау процесінде ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель мөлдір қақпағы мен үстелі бар салат барымен (саладетта) жабдықталған, оны пицца, шаурма, салаттар және т.б. дайындау үшін пайдалануға болады. Корпус пен үстелдің үстіңгі жағы AISI 201 баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Ал. басқару блогы
- 2 бұралмалы есіктер
- 1 қатар сөрелер
- Гастроемость
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Бүйірлік қондырғы
- Үстелдің тереңдігі
- Әмбебап температура режимі
- Ыңғайлы тазалау процесі
- Камераның ішіндегі су төгетін тесікпен жабдықталған
- Реттелетін аяқтар
- Тікбұрышты пішін
- Классикалық стиль
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Салаттарға арналған, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | N, SN, ST |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1780 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 115 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 420 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
- Бағасы: 485 990 ₸








