Негізгі сипаттамалары
Түрі: үстіңгі бөлігі қозғалмалы
Температура режимі: 50–300 °C
Қосылуы: 220 В
Қуаты: 4 кВт
Ені: 600 мм
Тереңдігі: 470 мм
Биіктігі: 520 мм
Салмағы (қаптамасыз): 48 кг
Өндірілген ел: Қытай
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 570 × 670 × 580 мм
Салмағы: 51 кг
Сипаттамасы
Salamander EG-EB 600 грилі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейк пен сосискаларды қуыруға, сэндвичтер мен жартылай дайын өнімдерді дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлер мен хот-догтарды жылытуға, сондай-ақ дайын тағамдарды жылы күйінде сақтауға арналған. Модель қуат реттегіштерімен, қызу индикаторларымен және майға арналған табамен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
-
Электромеханикалық басқару жүйесі
-
2 қыздыру аймағы
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жинақталуын алдын ала ескертусіз өзгерту құқығын өзінде қалдырады. Тапсырыс бермес бұрын нақты сипаттамаларын менеджерлерден анықтаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| гриль жабдықтарының түрі | Гриль саламандра |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Қыздыру элементі | ТЭҚ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат | 4 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | Salamander |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 470 мм |
| Биіктігі | 520 мм |
| Салмақ | 48 кг |
- Бағасы: 191 800 ₸







