Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz Қуыруға арналған шкаф 3х9: |
|
Температура: 400 С |
| Шығуы: 27,84 кВ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ): 1665х810х1500мм |
| Жиілігі: 50Гц |
| Қуаты: 380 В |
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөністер, кондитерлік өнімдер және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 27 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Сұр |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1665 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 250 мм |
| Ішкі ені | 600 мм |
| Ішкі ұзындығы | 1200 мм |
- Бағасы: 748 900 ₸






