Негізгі сипаттамалары
Қосылуы: 380 В
Камералар (қабаттар) саны: 3
Сыйымдылығы (ыдыстар): 9
Бір камерадағы табалардың саны: 3
Ыдыс форматы: 600×400 мм табалар
Қуаты: 24 кВт
Ені: 1710 мм
Тереңдігі: 880 мм
Биіктігі: 1480 мм
Салмағы (қаптамасыз): 230 кг
Өндірілген ел: Қытай
Сипаттамасы
YCD-3-9D1 подовая пеші тағам өндірісі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін дайындауға арналған. Модель пештің қызуын реттейтін сандық релемен жабдықталған, қойылған температура автоматты түрде сақталады Пештің құрылымы әр қабатта жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерін жеке реттеу арқылы әртүрлі тағам өнімдерін бір уақытта пісіруге мүмкіндік береді. Есіктегі әйнек арқылы пісіру процесін бақылауға болады.
Ерекшеліктері:
- Жоғары жылу сыйымдылығы
- Әр қабаттағы жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерін реттеу
- Температуралық режимі: +50…+300°С
Қосымша опциялар (жеке тапсырыспен):
-
Табасыз пісіруге арналған тас под
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жинақталуын алдын ала ескертусіз өзгерту құқығын өзінде қалдырады. Тапсырыс бермес бұрын нақты сипаттамаларын менеджерлерден анықтаңыз.
Барлық жабдықтарды көру үшін мына сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 24 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1710 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 1480 мм |
| Салмақ | 230 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 240 мм |
| Ішкі ені | 650 мм |
| Ішкі ұзындығы | 1300 мм |
- Бағасы: 775 700 ₸






