Негізгі сипаттамалары
Түрі: барға арналған
Жалпы көлемі: 1.4 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 1.4 л
Жылдамдық саны: 2
Кернеуі: 220 В
Импульстік режим: бар
Мұз ұсақтағыш: бар
Қуаты: 1.2 кВт
Басқару түрі: механикалық
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Ені: 165 мм
Тереңдігі: 216 мм
Биіктігі: 410 мм
Салмағы (қаптамасыз): 4 кг
Өндірілген ел: АҚШ
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 230 × 305 × 420 мм
Салмағы: 5 кг
Сипаттамасы
Hamilton Beach HBB255-CE блендері соустарды, мусстарды, жеміс-жидек, сүт немесе мұз қосылған алкогольді коктейльдерді дайындауға, сондай-ақ жемістер мен көкөністерді араластырып ұсақтауға арналған. Кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд орындарында және үй жағдайында қолдануға болады Бұл модельдің көмегімен «Маргарита» коктейлін (0,5 л) шамамен 20 секундта дайындауға болады. Контейнері поликарбонаттан, ал пышағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
-
Wave-Action™ технологиясы қоспаны төменге бағыттап, сапалы ұсақтауды қамтамасыз етеді
-
Қақпақ ашық болғанда жұмыс істеуге жол бермейтін қауіпсіздік датчигі
-
Дұрыс орнатылмаған жағдайда араластыруды болдырмайтын стакан орнату датчигі
-
Үш қабатты тығыздағышы бар қақпақ
-
Өнімділігі жоғары
-
Құмыра мен негіз арасындағы берік металл қосылыс
-
Тамшылардың басқару панеліне түсуін болдырмайтын қорғаныс элементі
-
Жылдамдықты ауыстыру және қосу/өшіру үшін тумблерлі басқару
-
Үстелде берік тұру үшін тайғанамайтын аяқшалар
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hamilton Beach |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1200 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Импульстік режим | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 1.4 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 410 мм |
| Ені | 165 мм |
| Тереңдігі | 216 мм |
| Салмақ | 4 кг |
- Бағасы: 246 000 ₸







