Негізгі сипаттамалары
Түрі: бар блендері
Жалпы көлемі: 1.25 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 1.25 л
Жылдамдық саны: 2
Кернеуі: 220 В
Қуаты: 0.746 кВт
Басқару түрі: механикалық
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Ені: 205 мм
Тереңдігі: 195 мм
Биіктігі: 400 мм
Салмағы (қаптамасыз): 3.68 кг
Брендтің шыққан елі: АҚШ
Қаптама
Орын саны: 1
Қаптама өлшемдері: 275 × 245 × 455 мм
Салмағы: 4 кг
Сипаттамасы
Hamilton Beach HBB255-CE блендері соустарды, мусстарды, жеміс-жидек, сүт және мұз қосылған алкогольді коктейльдерді дайындауға арналған. Сондай-ақ жемістер мен көкөністерді араластыру және ұсақтау үшін қолданылады. Құрылғы кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд орындарында және үй жағдайында пайдалануға өте қолайлы.
Бұл модельдің көмегімен 0,5 л «Маргарита» коктейлін шамамен 25 секундта дайындауға болады. Контейнері берік поликарбонаттан, ал пышағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері
• Қоспаны төменге бағыттайтын Wave-Action™ технологиясы — тиімді ұсақтау
• Резеңке муфтасы бар қуатты мотор
• 4 қалақшалы пышақ
• Қақпақ ашық кезде жұмыс істеуге мүмкіндік бермейтін қауіпсіздік датчигі
• Жылдамдықты ауыстыру және қосу/өшіруге арналған тумблер
• Үстелде берік тұруға арналған тайғанамайтын аяқшалар
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hamilton Beach |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 750 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 1.25 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 205 мм |
| Тереңдігі | 195 мм |
| Салмақ | 3.68 кг |
- Бағасы: 150 990 ₸








