Негізгі сипаттамалары
Түрі: ас үй блендері
Жалпы көлемі: 2 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 2 л
Максималды жылдамдығы: 26000 айн/мин
Жылдамдық реттелуі: бірқалыпты
Кернеуі: 220 В
Импульстік режим: бар
Қуаты: 1.2 кВт
Басқару түрі: электромеханикалық
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Ені: 205 мм
Тереңдігі: 230 мм
Биіктігі: 510 мм
Салмағы (қаптамасыз): 3.5 кг
Өндірілген ел: Қытай
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 430 × 580 × 660 мм
Салмағы: 4.2 кг
Сипаттамасы
Hurakan HKN-BLW2 қоғамдық тамақтану және сауда орындарында коктейльдер, пюре-сорпалар, кремдер мен мусстар дайындау үшін әртүрлі ингредиенттерді араластыруға арналған.
Қосымша сипаттамалары
• Жылдамдығы: 23000–26000 айн/мин
• Қаптамадағы өлшемдері: 430 × 580 × 660 мм
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1200 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Түсі | Қызыл |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 510 мм |
| Ені | 205 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Салмақ | 3.5 кг |
- Бағасы: 45 990 ₸








