Негізгі сипаттамалары
Түрі: бар блендері
Жалпы көлемі: 2.5 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 2.5 л
Жылдамдық реттелуі: бірқалыпты
Кернеуі: 220 В
Импульстік режим: жоқ
Мұз ұсақтағыш: жоқ
Қуаты: 1.3 кВт
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Ені: 329 мм
Тереңдігі: 354 мм
Биіктігі: 455 мм
Салмағы (қаптамасыз): 3.8 кг
Өндірілген ел: Қытай
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 460 × 370 × 330 мм
Салмағы: 8 кг
Сипаттамасы
Hurakan HKN-BLW3 блендері сүт және жеміс коктейльдерін, смузилерді, фраппелерді тамақтандыру және сауда орындарында жасауға арналған.
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1300 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2.5 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 455 мм |
| Ені | 329 мм |
| Тереңдігі | 354 мм |
| Салмақ | 3.8 кг |
- Бағасы: 65 990 ₸






