Негізгі сипаттамалары
Түрі: ас үй блендері
Жалпы көлемі: 3.9 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 3.9 л
Кернеуі: 220 В
Импульстік режим: бар
Мұз ұсақтағыш: бар
Қуаты: 1.6 кВт
Басқару түрі: электрондық
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Ені: 220 мм
Тереңдігі: 310 мм
Биіктігі: 580 мм
Салмағы (қаптамасыз): 5.3 кг
Өндірілген ел: Қытай
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 360×460×340 мм
Салмағы: 6.36 кг
Сипаттамасы
Hurakan HKN-hbh830 блендері коктейльдер, пюре сорпалары, кремдер мен мусстарға арналған ингредиенттердің барлық түрлерін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында араластыруға арналған. Модель ылғалға төзімді басқару панелімен, таймермен, қызып кетуден қорғаумен, 4 болат пышақпен және сымды ұйымдастырушымен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1600 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Импульстік режим | Иә |
| Турбо Режимі | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 3.9 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 580 мм |
| Ені | 220 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Салмақ | 5.3 кг |
- Бағасы: 98 990 ₸


