Негізгі сипаттамалары
Түрі: бар блендері
Жалпы көлемі: 2.7 л
Құмыра саны: 1
Бір құмыраның көлемі: 2.7 л
Максималды жылдамдық: 28000 айн/мин
Жылдамдық реттелуі: бірқалыпты
Кернеуі: 220 В
Импульстік режим: бар
Дыбыс жұтқыш қап: бар
Қуаты: 1.8 кВт
Басқару түрі: электромеханикалық
Корпус материалы: пластик
Құмыра материалы: пластик
Түсі: қызыл, қара
Ені: 200 мм
Тереңдігі: 220 мм
Биіктігі: 500 мм
Салмағы (қаптамасыз): 7.3 кг
Өндірілген ел: Қытай
Қаптама
Орын саны: 1
Өлшемдері: 200×220×500мм
Салмағы: 8 кг
Сипаттамасы
Блендер Hurakan HKN-HBH850 предназначен для смешивания всевозможных ингредиентов для коктейлей, супов-пюре, кремов и муссов на предприятиях общественного питания и торговли. Модель оснащена таймером и защитой от перегрева. Звукопоглощающие кожух и пластиковый экран позволяет снизить уровень шума при работе оборудования.
Назар аударыңыз! Сайтта көрсетілген тауар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауардың техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және жиынтығын алдын ала ескертусіз өзгертуі мүмкін. Тапсырыс бермес бұрын нақты ақпаратты менеджерлерден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Қуат тұтыну | 1800 Вт |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Импульстік режим | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2.7 л |
| Блендер құмырасының материалы | пластик |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Салмақ | 7.3 кг |
- Бағасы: 135 990 ₸










