Негізгі сипаттамалары
Түрі гранитор
Сыйымдылықтар саны 1
Бір сыйымдылықтың көлемі 15 л
Температура режимі -3-тен -2 °C-қа дейін
Кернеуі 220 В
Қуаты 0.5 кВт
Ені 288 мм
Тереңдігі 550 мм
Биіктігі 740 мм
Салмағы (қаптамасыз) 40 кг
Өндіріс елі Қытай
Каптама:
Орындар саны 1
Өлшемдері 390x620x900 мм
Салмағы 48 кг
Сипаттама
Гранитор Hurakan HKN-MT1 Граниторы тамақ және сауда орындарында дайындау үшін қолданылады граниттер сироптар, шырындар немесе жемістер мен жидектер пюресі негізінде. Модель сұйықтық жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Гранитор |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды жұмыс температурасы | -2 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -3 град. |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 288 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Салмақ | 40 кг |
- Бағасы: 491 990 ₸


