Негізгі сипаттамалары
Түрі дәстүрлі
Жұмыс үстелін орнату
220В Қосылу
Ванналар саны 1
Бір ваннаның көлемі 20 л
Температура режимі 50 тан 200 °С қа дейін
Майды төгуге арналған Кран Иә
Қуаты 5 кВт
Ені 610 мм
Тереңдігі 600 мм
Биіктігі 400 мм
Салмағы (қаптамасыз) - кг
Өндіріс елі Қытай
Орау
Орындар саны 1
Өлшемдері 540x630x400 мм
Салмағы - кг
Сипаттама
EF-201 ауа қуырғышы азық-түлік және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерін дайындауға арналған. Модель екі термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына тұтқасы бар тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементі себеттің кездейсоқ механикалық зақымдануынан қорғалған
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 525 мм |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 20 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 20 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 126 200 ₸






