Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау:
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 600x480x320 мм |
| Салмақ | 10 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-FR66L терең қуырғышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында белгілі бір температураға дейін қыздырылған көп мөлшердегі май немесе маймен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Ол электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны бақылаумен және суық аймақпен жабдықталған. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Жеткізу жинағына қақпақтары бар 2 себет және 2 шанышқы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Май контейнерлері оңай алынып тасталады
- Апаттық термостат 230 °C температурада іске қосылады
Қосымша мүмкіндіктер:
- 1 себеттің өлшемі (тұтқасыз): 180x210x100 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 8.6 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 6 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 6 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 6 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 63 600 ₸





