Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау:
|
Сипаттама
Hurakan HKN-FT10N терең қуырғышы тамақтандыру және сауда орындарында белгілі бір температураға дейін қыздырылған көп мөлшердегі май немесе маймен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Ол электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны бақылаумен, суық аймақпен және май ағызу клапанымен жабдықталған. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Жеткізу жинағына себет және қақпақ кіреді.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Май сыйымдылығы: 5,7-ден 8,7 литрге дейін
- Себет өлшемі (тұтқаларын қоспағанда): 220x195x105 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 8.7 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 3 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 10 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 10 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 81 000 ₸








