Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Пакет
|
Сипаттама
Hurakan HKN-FT44N терең қуырғышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында белгілі бір температураға дейін қыздырылған көп мөлшердегі май немесе маймен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Оның электромеханикалық басқару жүйесі, температураны реттеу және суық аймақ бар. Корпусы мен ыдысы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына 2 қақпағы бар 2 себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 ыдыс иістерді араластырмай, бір уақытта екі түрлі тағамды пісіруге мүмкіндік береді
- Қыздыру деңгейінің индикаторы бар термостат
- Қызып кетуден қорғау (құрылғыны қайта іске қосу қолмен жүзеге асырылады).
- Электр қорабы көтерілгенде, микроқосқыш іске қосылып, қуат көзін өшіреді.
- Қуыруға арналған себеттің тұтқасы алынбалы
- Май деңгейінің белгісі бар май ыдысы
- Түтікшелі электр жылытқышы қалқанмен қорғалған және оны корпустың түбінен электр қорабымен бірге және ыдыстан бөлек оңай шығаруға болады.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Себет өлшемі (тұтқасыз): 186x270x170 мм
- Қуыру майының сыйымдылығы: 3-тен 8 литрге дейін
- Апаттық термостаттың жұмыс температурасы: 230 °C
- Тұтқаның ұзындығы: 240 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 385 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Салмақ | 10.2 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 4 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 4 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 4 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 4 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 109 700 ₸




