Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау
|
Сипаттама
Hurakan HKN-FT88N терең қуырғышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында көп мөлшерде май немесе маймен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Ол электромеханикалық басқару жүйесімен, температураны бақылаумен, суық аймақпен және май ағызу клапандарымен жабдықталған. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Жеткізу жинағына 2 қақпағы бар 2 себет кіреді.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Себет өлшемі (тұтқасыз): 240x140x190 мм
- Қуыруға арналған майдың көлемі:
- мин: 3 литр
- ең көбі: 8 литр
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.5 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 16 л |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 6.5 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 598 мм |
| Ені | 568 мм |
| Биіктігі | 386 мм |
| Салмақ | 14.6 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 8 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 8 л |
| Описание емкостей | |
| 2 ыдыстың көлемі | 8 л |
| 1 ыдыстың көлемі | 8 л |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 155 400 ₸






