Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау:
|
Сипаттама
Hurakan HKN-FT8N терең қуырғышы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында белгілі бір температураға дейін қыздырылған май немесе майды пайдаланып, үлкен партиялармен әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Оның электромеханикалық басқару жүйесі, температураны бақылау, суық аймақ және май ағызу клапаны бар. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Жеткізу жинағына себет және қақпақ кіреді.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Себет өлшемі (тұтқаларын қоспағанда): 240x140x190 мм
- Қуыру майының сыйымдылығы: 3-тен 8 литрге дейін
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.25 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 8 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 3.25 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 265 мм |
| Ені | 415 мм |
| Биіктігі | 430 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 8 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 8 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 87 825 ₸







