
влевовправо
Hurakan HKN-EF26 фаст-фуд мейрамханаларына арналған 26 л чебурек пен бәліштер қуыруға арналған электр қуырғыш
- Бар
- Коды:165336
121 980 ₸
+7 (707) 980-90-88
менеджерЗаңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау
|
Сипаттама
Hurakan HKN-EF26 чебурек пісіргіші тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында чебуреки, пирожки, беляши және басқа да тағамдарды қыздырылған майда пісіруге арналған. Оның реттелетін температураны басқару және екі тәуелсіз қыздыру элементі бар. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жиынтығына себет кіреді.
Назар аударыңыз: аша жинаққа кірмейді және оны бөлек сатып алу керек.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Жалпы көлемі: 26 л
- Себет өлшемі: 780x280x85 мм
- Бүйір қанаттарының саны: 2 (қақпақтар)
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 7.8 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Ерекшеліктері | СЭС (санэпидемстанция) қорытындысы, Температураны автоматты түрде сақтау, Майды ағызу жүйесі, Қуат қосқышы, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 7.8 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 540 мм |
| Биіктігі | 265 мм |
| Салмақ | 16.3 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 38.2 л |
- Бағасы: 121 980 ₸





