
влевовправо
Hurakan HKN-EF8 фаст-фуд мейрамханаларына арналған чебурек пен бәліштер қуыруға арналған электр қуырғыш
- Бар
- Коды:209466
78 615 ₸
+7 (707) 980-90-88
менеджерЗаңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
|
Орау
|
Сипаттама
Hurakan HKN-EF8 чебурек пісіргіші тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында қыздырылған майда чебуреки, пирожки, беляши және басқа да тағамдарды пісіруге арналған. Модель реттелетін температураны басқару және тот баспайтын болаттан жасалған корпуспен жабдықталған.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Қаптамадағы өлшемдері: 450x520x300 мм
- Жалпы көлемі: 26 л
- Бүйірлік қанаттардың саны: 1 (қақпақ)
- Себет өлшемі (тұтқаларын қоспағанда): 302x280x85 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.8 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Ерекшеліктері | СЭС (санэпидемстанция) қорытындысы, Температураны автоматты түрде сақтау, Майды ағызу жүйесі, Қуат қосқышы, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 8 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 2.8 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 395 мм |
| Ені | 475 мм |
| Биіктігі | 270 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 15.6 л |
- Бағасы: 78 615 ₸





