
KAYMAN ЧЭ-2Е А фаст-фуд мейрамханаларына арналған чебурек пен бәліштер қуыруға арналған электр қуырғыш
- Бар
- Коды:381402
155 915 ₸
Негізгі сипаттамалары
|
Орау
|
Сипаттама
KAYMAN ЧЭ-2Е А Чебурек қуырғышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында чебуреки, пирожки және беляши (қуырылған тұшпара) қыздырылған майда (терең қуыру) дайындау үшін қолданылады. Модель 1/1 GN терең қуыру табасынан және қыздыру элементі мен термостатты қамтитын басқару блогынан тұрады. Корпус пен қыздыру элементі тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына чебурекиді аударуға және жайуға арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы майдың максималды және минималды деңгейлерін белгілеу
- Жұмыс ауысымы бойы қуыру сапасын сақтау үшін қыздыру элементінің оңтайлы пішіні мен қуаты
- Қыздыру элементінің үстіндегі қорғаныш тот баспайтын болаттан жасалған тор чебуреки мен қыздыру элементінің жанасуына жол бермейді, осылайша өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Өнімділік: сағатына 16-дан 20 дана дейін
- 190°C дейін қыздыру уақыты: 27 мин.
- 1 чебуректі пісіру уақыты: 6-7 минут.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.9 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 27 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Ерекшеліктері | СЭС (санэпидемстанция) қорытындысы, Температураны автоматты түрде сақтау, Майды ағызу жүйесі, Қуат қосқышы, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 14 л |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 3.9 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 605 мм |
| Ені | 327 мм |
| Биіктігі | 273 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 20 л |
- Бағасы: 155 915 ₸

