Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | гурман мұзы |
| Өнімділік | Тәулігіне 49 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | сумен жабдықтау және дренаж қажет |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 25 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,46 кВт |
| Ені | 592 мм |
| Тереңдік | 497 мм |
| Биіктігі | 947 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 кг |
| Шыққан елі | Италия |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 660x550x970 мм |
| Салмақ | 55 кг |
Сипаттама
Apach ACB4925B A R290 мұз жасағышы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде коктейльдер дайындау және барлар мен мейрамханаларда сусындарды салқындату үшін қажетті текше тәрізді мұз жасау үшін қолданылады . Оның электромеханикалық басқару элементтері, алынбалы бүйірлік панельдері және оқшауланған сырғанайтын есігі бар. Корпусы берік, ұзақ мерзімді және коррозияға төзімді AISI 304 Scotch Brite тот баспайтын болаттан жасалған, ал аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жабдықтың климаттық класы T
- Маусымға қарамастан жоғары өнімділік
- RoHS сәйкестігі
- Ішкі қисық беттерді тазалау оңай
- Оңай тазалау үшін алынбалы ауа сүзгісі
- Реттелетін аяқтар
- R290 хладагент
Қосымша мүмкіндіктер:
- Ауа температурасы +10 °С, Су +10 °С болғанда тәулігіне 52 кг
- Тәулігіне 49 кг температурада: ауа + 21°С, Су +15°С
- Ауа температурасы +32°С, Су +21°С болғанда тәулігіне 42 кг
- Қоршаған орта жағдайлары:
- Температура: +10 °C-тан +43 °C-қа дейін
- Су: +3 °C-тан +32 °C-қа дейін
- Су шығыны: 3 л / кг
- Текшенің өлшемі: 35х31х31 мм
- 1 мұз текшесінің салмағы: 0,018 кг
- Су қысымы: 1 бардан 6 барға дейін
- Аяқсыз биіктігі: 797 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Apach |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Максималды өнімділік | 49 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.46 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 592 мм |
| Ені | 497 мм |
| Биіктігі | 947 мм |
| Салмақ | 46 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 25 кг |
- Бағасы: 1 029 410 ₸


