Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | мұз текшелері |
| Өнімділік | Күніне 25 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 7 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,35 кВт |
| Ені | 350 мм |
| Тереңдік | 430 мм |
| Биіктігі | 640 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 425x500x690 мм |
| Салмақ | 22 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMC25 мұз жасағышы мейрамханаларда, барларда және кафелерде сусындарды салқындату үшін қолданылатын шоколад пішінді мұз текшелерін жасауға арналған . Модель сумен жабдықтауға немесе мұз жасағыштың үстіне орнатылған 19-20 литрлік мұз бөтелкесіне қосылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады .
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
- Бөтелкеден жұмыс істеу үшін сорғы қажет емес
Қосымша мүмкіндіктер:
- Текше өлшемі: 22x22 мм
- Өнімділік: 32 дана/цикл
- Цикл уақыты: 15 мин.
- Қуаты: 0,35 кВт
- Су температурасы: 25 °C
- Қаптамадағы өлшемдері: 425x500x690 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 25 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.35 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 640 мм |
| Салмақ | 19 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 7 кг |
- Бағасы: 243 395 ₸











