Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | мұз текшелері |
| Өнімділік | Күніне 40 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 13 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Ені | 360 мм |
| Тереңдік | 430 мм |
| Биіктігі | 720 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 425x500x810 мм |
| Салмақ | 40 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMC40 мұз жасағышы қонақ үйлер мен тамақтандыру мекемелерінде сусындарды ұзақ уақыт салқындату үшін кеңінен қолданылатын жоғары тығыздықтағы, мөлдір текше тәрізді мұз өндіруге арналған . Ол сумен жабдықтауға немесе 19-20 литрлік мұз бөтелкесіне қосылады. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Қосымша мүмкіндіктер:
- Қуаты: 0,5 кВт
- Су температурасы: 25 °C
- Қаптамадағы өлшемдері: 425x500x810 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 40 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.5 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 720 мм |
| Салмақ | 36 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 13 кг |
- Бағасы: 263 725 ₸











