Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Өнімділік | Күніне 12 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | толтырғыш түрі |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 0,6 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,15 кВт |
| Ені | 242 мм |
| Тереңдік | 358 мм |
| Биіктігі | 328 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
| Мақала | 150542 |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 300x300x400 мм |
| Салмақ | 12 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMF12M мұз жасағышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады . Оның электромеханикалық басқару жүйесі және тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бір циклдегі өнімділік: 9 / 9 дана/мин.
- Қаптамадағы өлшемдері: 280x379x373 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Қуыс саусақ тәрізді |
| Максималды өнімділік | 12 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.15 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 242 мм |
| Ені | 358 мм |
| Биіктігі | 328 мм |
| Салмақ | 10 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 0.6 кг |
- Бағасы: 78 005 ₸




