Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | мұз текшелері |
| Өнімділік | Күніне 15 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | толтырғыш түрі |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 1 кг |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,15 кВт |
| Ені | 360 мм |
| Тереңдік | 300 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9,6 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
| Мақала | 140648 |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 400x340x400 мм |
| Салмақ | 11 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMF15 мұз жасағышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында текше тәрізді мұз жасау үшін қолданылады . Оның электромеханикалық басқару жүйесі және тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бір циклдегі өнімділік: 24 дана.
- 1 цикл ұзақтығы: 25 мин.
- Текше өлшемі: 20x20 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 15 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.15 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 1 кг |
- Бағасы: 113 555 ₸


