Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Өнімділік | Күніне 20 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | сумен жабдықтау және дренаж қажет |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 5 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,22 кВт |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдік | 503 мм |
| Биіктігі | 607 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 396x603x728 мм |
| Салмақ | 30 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMF20C мұз жасағышы тамақтандыру және сауда орындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бір циклдегі өнімділік: 24/20 дана/мин
- Қаптамадағы өлшемдері: 580x400x630 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Қуыс саусақ тәрізді |
| Максималды өнімділік | 20 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.22 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Ені | 503 мм |
| Биіктігі | 607 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 5 кг |
- Бағасы: 241 625 ₸



