Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Өнімділік | Күніне 50 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | сумен жабдықтау және дренаж қажет |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 7 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,28 кВт |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдік | 510 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30,6 кг |
| Шыққан елі | Қытай, Жапония |
| Мақала | 140653 |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 580x470x870 мм |
| Салмақ | 36 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMF50 мұз жасағышы тамақтандыру және сауда орындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Оның электромеханикалық басқару жүйесі және тот баспайтын болаттан жасалған корпусы бар.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бір циклдегі өнімділік: 24 / 18 дана/мин.
- Саусақ диаметрі: 28x40 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Қуыс саусақ тәрізді |
| Максималды өнімділік | 50 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.28 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 510 мм |
| Биіктігі | 820 мм |
| Салмақ | 30.6 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 7 кг |
- Бағасы: 347 925 ₸




