Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | гурман мұзы |
| Өнімділік | Күніне 40 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | сумен жабдықтау және дренаж қажет |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 13 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,44 кВт |
| Ені | 507 мм |
| Тереңдік | 585 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 640x570x800 мм |
| Салмақ | 46 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-IMG40 (GOURMET) мұз жасағышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында талғампаз мұз жасау үшін қолданылады . Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Ауаны салқындату
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Максималды өнімділік | 40 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.44 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 507 мм |
| Ені | 585 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 42 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 13 кг |
- Бағасы: 494 865 ₸


