Негізгі сипаттамалары
| Мұз түрі | гурман мұзы |
| Өнімділік | Тәулігіне 47 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | сумен жабдықтау және дренаж қажет |
| Мұз сақтау орны | бункермен |
| Хоппер сыйымдылығы | 28 кг |
| Салқындату | ауа |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,55 кВт |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдік | 580 мм |
| Биіктігі | 878 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 кг |
| Шыққан елі | Түркия |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 560x640x965 мм |
| Салмақ | 53 кг |
Сипаттама
Tatra TIM 4728C мұз жасағышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін қолданылатын талғампаз мұз өндіруге арналған. Онда су мен энергия тұтынуын бақылайтын электрондық басқару жүйесі бар. Рама тот баспайтын болаттан жасалған, ал оқшаулағышы полиуретаннан жасалған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Оңай басқару: қызыл индикаторы бар көп функциялы түйме мұз жасағышты тазалау режиміне ауыстырады және ақаулық немесе мұз жәшігінің толып кеткені туралы сигнал береді
- Қоқыс жәшігін күміс иондарымен антибактериалды жабынмен жабу: бактериялардың көбеюіне және жағымсыз иістердің пайда болуына жол бермейді
- Су бүрку жүйесі: мөлдір гурман текшесін алу үшін
- Жылжымалы қақпақ: дайын мұзға оңай қол жеткізу
- Оңай алынбалы панельдер мен үстіңгі қақпақ: ішкі компоненттерге ыңғайлы қол жеткізу
- Ауа сүзгісін тазалау оңай
- Дыбыссыз жұмыс
- Биіктігі реттелетін аяқтар
- Климаттық клас: Тропикалық (T)
- Қоршаған ортаға зиянсыз R290 хладагент
Қосымша мүмкіндіктер:
- Текше өлшемі: 31x35x31 мм
- Текше салмағы: 18 г
- Бір циклдегі текше шығысы: 44 дана.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tatra |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Максималды өнімділік | 47 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.55 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 580 мм |
| Биіктігі | 878 мм |
| Салмақ | 45 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз резервуарының түрі | Кіріктірілген |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 28 кг |
- Бағасы: 733 005 ₸


