Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Байланыс | 380 В |
| Төңкерілу | нұсқаулық |
| Тостаған көлемі | 70 л |
| Температура шарттары | 100-ден 300 °C-қа дейін |
| Қуат | 12 кВт |
| Ені | 1045 мм |
| Тереңдік | 840 мм |
| Биіктігі | 915 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 128 кг |
| Шыққан елі | Ресей |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 1120x990x1190 мм |
| Салмақ | 181 кг |
Сипаттама
Марихолодмаш СЭ79 еңкейтілетін табасы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында етті, балықты, көкөністерді және басқа да тағамдарды қуыруға, бұқтыруға, бұқтыруға, қуыруға, буға пісіруге және терең қуыруға арналған. Дәнекерленген таба тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен аударып тастау
- Суға қосылу
Қосымша мүмкіндіктер:
- Ішкі ыдыстың өлшемі: 754x622x197 мм
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,47 м2
- 240 °C дейін қыздыру уақыты: 15 минуттан аспайды
Назар аударыңыз! Осы веб-сайтта орналастырылған өнім туралы ақпарат жария ұсыныс болып табылмайды. Өндірушілер алдын ала ескертусіз өнімдердің техникалық сипаттамаларын, сыртқы түрін және қаптамасын өзгерту құқығын өзінде қалдырады. Тапсырыс бермес бұрын, біздің менеджерлерімізбен сипаттамаларды растаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 3 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| тостағанның материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1045 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 915 мм |
| Салмақ | 128 кг |
- Бағасы: 990 000 ₸


