Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 1 |
| Оттық | индукция |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 2 кВт |
| Ені | 290 мм |
| Тереңдік | 370 мм |
| Биіктігі | 38 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 328x410x78 мм |
| Салмақ | 2,56 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-ICF18T индукциялық плитасы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында ыдыс-аяқта пісіруге арналған. Индукциялық оттық ыдыс қойылғаннан кейін бірден қосылады және алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Модель сенсорлық экранды басқару панелімен және пластик корпуспен жабдықталған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 9 қыздыру қуаты деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электронды таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Температура диапазоны: 60-тан 280 °C-қа дейін
- Пайдаланылған ыдыстың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Жылыту қуаты: 0,3-тен 2 кВт-қа дейін
- Қаптамадағы өлшемдері: 328x410x78 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Ені | 370 мм |
| Биіктігі | 38 мм |
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 33 985 ₸


Жіберу 16 сәуір 2026