Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 1 |
| Оттық | индукция |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,5-тен 3,5 кВт-қа дейін |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдік | 425 мм |
| Биіктігі | 105 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5,2 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 410x505x160 мм |
| Салмақ | 6,5 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-ICF35DL индукциялық плитасы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында ыдыс-аяқта әртүрлі тағамдарды пісіруге арналған. Индукциялық оттық пісіргеннен кейін бірден қосылады және ыдыс-аяқ алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Бұл модельде LED дисплей, түймелі басқару панелі және айналмалы тұтқа бар. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпус бар.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 10 қыздыру қуаты деңгейі
- Электронды таймер (180 минутқа дейін)
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша мүмкіндіктер:
- Температура диапазоны: 60-тан 240 °C-қа дейін
- Қаптамадағы өлшемдері: 410x505x160 мм
Назар аударыңыз! Өнімнің түсі веб-сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Ені | 425 мм |
| Биіктігі | 105 мм |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 65 520 ₸


